Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Denetim - Türcert
Firmamız, iş yerlerinin ürün kalitesini arttırmak ve dünya çapında ticarette ki riskleri önlemek amacıyla faaliyet göstermektedir. Her boyutta ve sektörden işletmeler için muayene, denetim, test, analiz ve ölçüm hizmetleri verip değerlendirmekte ve raporlarla belgelemektedir. 
Belgelendirme, dünya'da ki kuruluşların yönetim sistemlerini kullanan, hizmet üreten, işletmelerin teknik veya standart bir şekilde faaliyetlerinin gösterildiği, bağımsız ve tarafsız hareket eden bir kuruluş tarafından tespit edilerek çalışmasını kapsar. Dünya çapındaki kuruluşların yönetim sistemleri geliştirilmesi, ürün standartlarının oluşturulması, laboratuvar hizmetlerinin kapsamı hakkında gerekli ölçü, analiz, değerlendirme ve test standartları yayınlanarak, gözetim, denetim ve kontrol hizmetlerine dair yönetim sistemleri kurulmaktadır. Denetim ve Belgelendirme olarak ISO 9001 Kalite yönetim sistemi, ISO 14001 Çevre yönetim sistemi belgelendirmesi, ISO 5001 Enerji Yönetim Sistemi Belgelendirmesi, Sıfır Atık Düzenli Depolama Belgelendirmesi OHSAS 18001 İş sağlığı güvenliği yönetim sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı güvenliği gibi belgelendirmeler bulunmaktadır.  
Muayene hizmetleri içerisinde bir çok çalışma yapmaktayız. Kaldırma ve iletme ekipmanları içerisinde Vinç Muayenesi, Portal Monoray muayenesi, Mobil vinç muayenesi, portal vinç muayanesi, platform muayenesi, gezer köprülü vinç muayenesi, transpalet muayenesi, lift muayenesi, caraskal muayenesi bulunmaktadır. Aynı zamanda firmamız kaldırma ve iletme ekipmanları, iş makinaları, basınçlı kaplar ve kazanlar, elektrikli ekipmanlar, mekanik tesisatlar ve diğer muayeneleri doğru bir şekilde yapmaktayız. Bu duruma tarafsız, objektif ve tarafsız bir kuruluş olarak her sektörün işletim ve muayene hizmeti vermekteyiz. 
Laboratuvar, Kuruluşumuz kaliteli, doğru, güvenilir ve hızlı testler yapıp üretim faaliyetinin önemli bir parçası olarak karşınızdadır. Burada covid 19 testleri, maske testleri, önlük ve korucuyu testleri, el dezenfektan testi, solunum cihazı, yüz ve göz koruyucu ekipman testi gibi laboratuvar testlerini hızlı bir şekilde yapmaktadır. Kalite standartlarının analiz ve karşılanması ile güvenceli çalışmalar üretmektedir.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi