Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalitenin Tek Adresi: Marketgrabber.io
Kalitenin Tek Adresi: Marketgrabber.io
Kripto para borsasına adım attığımız ilk günden bu yana Avrupa’nın ve Türkiye’nin en gözde platformları arasında yer alıyoruz. Merkeziyetçi yapıdaki kripto para borsası sitemiz sizlere en güvenilir borsa hizmetlerini sunuyor. Borsa sistemimiz kullanıcı dostu ara yüze sahiptir. Böylelikle siz değerli kripto para yatırımcılarına en kaliteli tasarım hizmetini sunuyoruz. Uzman yazılımcılarımız sitemizin gelişimi için sürekli olarak süreğen bir şekilde çalışıyor
Sitemizden birçok ünlü marka kripto para alım, satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca gerçekleştireceğiniz işlemler için sizden yüksek komisyonlar almıyoruz. Komisyonlarımızın oranı %1’in altındadır. Geniş kapsamlı bir güvenlik duvarı ağına sahip olan sitemiz bu zamana kadar hiçbir siber saldırıyla karşılaşmadı. 
Geleceğe Yatırımın En Doğru Adresi!
Marketgrabber.io ailesi olarak sizlere sektördeki en ayrıcalıklı kripto para borsası hizmetini sunuyoruz. Borsa platformumuzda dünyanın en önde gelen kripto paralarını bulabilirsiniz. BTC, ETH, Dodge, Tezos, Shiba gibi token markalarına sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Platformumuzdan kolaylıkla hisse alıp satabilirsiniz. Hızlı alım ve satım butonlarımız sizler için 7/24 hizmettedir.
Sitemiz dünyanın önde gelen birçok markasıyla medya ortaklığı yapıyor. Böylelikle popülerliğimizi her geçen gün bir seviye ileriye taşıyoruz. Sitemizin bütün avantajlarından faydalanmak için yapmanız gereken tek şey kaydolmaktır. Marketgrabber.io ailesi üzerinden yapacağınız bütün alım, satım işlemleri çevrimdışı soğuk depolarda saklanıyor. Block zincir ağına uygun yapıda bir site konumunda yer alıyoruz. 
Güvenilir Bir Borsa Platformu Marketgrabber.io
Güvenirliğin ve kalitenin tek adresi olan Marketgrabben token sizlere en prestijli hizmetlerin sunulduğu borsa platformlarının başında geliyor. Sitemizin bütün avantajlarından üye olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca sizler için geliştirdiğimiz mobil uygulamamızı cihazlarınıza indirerek işlemlerinizi mobil uygulama üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. SSL sertifikasına sahip olan web sitemiz Google tarafından güvenilir bir site olarak kabul görüyor.
Sitemizin güncel verilerinde 1 ETH kripto para biriminin karşılığı 650 ICC şeklindedir. Ayrıca 1 BTC kripto para biriminin karşılığı ise 1940 ICC dolayındadır. Sistemimizdeki minimum işlem tutarları ise 1 ETH- 1 BTC- 1 LTC düzeyindedir. Sitemiz üzerindeki satılık jeton sayılarımızın miktarı 2.000.000.000 dolayındadır.  Marketgrabben token ile kar yapmak çok kolay!
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi